Kilka słów od Prezesa Fundacja Akademia Odkrywców Sportu UMCS Lublin😍

Decathlon Turniej Marzeń - Rozgrywki Piłkarskie PZU Futbol Plus - Rozgrywki Piłkarskie PZU Futbol Plus za nami! W dniach 03-04.06. 2023 Fundacja Akademia Odkrywców Sportu UMCS Lublin, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie brała udział w Turnieju Marzeń organizowanym w ramach rozgrywek Futbol Plus na obiektach Centrum Sportu Akademickiego PG. Cóż to były za emocje. Radość i uśmiech nie znikały z twarzy dzieciaków i ich rodziców, a sama rywalizacja przebiegała w duchu fair play😀. Turniej był fenomenalnie prowadzony przez znanego dziennikarza CANAL+ SPORT Bartek Ignacik. Turbokozak na pewno przejdzie do historii tego programu, nie tylko ze względu na rekordowe osiągnięcia punktowe jego uczestników😀. Chcieliśmy z całego serca podziękować wszystkim organizatorom tego pięknego przedsięwzięcia, za ogrom pracy,którą wykonali, by wszyscy potem mogli być szczęśliwi.

Dziękujemy: Sport Relacja Edukacja, Futbol Plus, Decathlon Trójmiasto, Decathlon Polska, Fundacja Decathlon, Miasto Gdańsk .

Dziękujemy też Naszym Sponsorom dzięki, którym mogliśmy pojechać do Gdańska: MW Sport, Skib-Med, KLASTMED❤️, QR Polska, MDI Nieruchomości oraz Futbol Plus

Poniżej znajduje się galeria zdjęć z Decathlon Turniej Marzeń - Rozgrywki Piłkarskie PZU Futbol Plus.

TB